Sztachety Korner

Promocja

Sztachety „Korner” w atrakcyjnych cenach!

Sztachety plastikowe „Korner” są jednym z najczęściej wybieranych produktów z naszej oferty. Sprawia to niska cena oraz ciekawe, klasyczne wzory jak i gwarancja długiego użytkowania bez konieczności konserwacji dzięki tworzywu PCV, z którego są stworzone.

Cennik Sztachetek Korner

Ogrodzenia Korner to sztachety plastikowe i poręcze w kolorze brązowym (ciemny brąz).
Sztachety Plastikowe Korner występują wyłącznie we wzorach i wymiarach podanych w poniższym cenniku.
PROMOCJA! Tylko do 01.08.2020 sztachety Korner w wyjątkowo niskich cenach. Szczegóły w cenniku.
Sztachety PCV z promocji wysyłane są bezpośrednio z produkcji. Przy wyborze odbioru osobistego obowiązuje cena katalogowa nie promocyjna.

Montaż Sztachetek Korner


Do zamocowania sztachet należy użyć nitów lub wkrętów. Przed mocowaniem należy przewiercić sztachetkę w wyznaczonych jak na rysunku miejscach wiertłem o średnicy od 4 do 5 mm.
Jeśli sztachety mocowane są „od tyłu” należy nawiercić miejsce montaży na odpowiednią odległość.
Do montażu przedniego za pomocą śrub, krętów lub innych należy używać elementów płasko przylegających do sztachet.
W przypadku, gdy rozstaw miejsc przeznaczonych do mocowania nie odpowiada państwa wymaganiom, istnieje możliwość mocowania sztachet w dowolnym miejscu, przy wykorzystywaniu plastikowych dystansowych.

Tabela odległości mocowania sztachet zależy od długości sztachety

Długość sztachety a b c
80 cm 18,5 cm 43,5 cm 18 cm
90 cm 23 cm 43,5 cm 13,5 cm
100 cm 25 cm 50 cm 25 cm
120 cm 30 cm 60 cm 30 cm

Instrukacja montażu sztachet Korner wzór D+

W celu montażu należy przewiercić sztachetę w dwóch miejscach wzdłuż środka sztachety. Otwory powinny mieć średnicę minimalnie większą od średnicy śruby, wkręta lub innego łącznika. Do montażu należy używać łączników płasko przylegających do sztachety (zalecamy śruby zamkowe). Łącznik przykręcamy do momentu aż poczujemy lekki opór (wkręcamy z wyczuciem, nie zaleca się stosowania łączników stożkowych itp, do montazu sztechet z wzoru D+ nie stosuje się także nitów).

Instrukacja montażu sztachet Korner wzór A i C klejone

Sztachety montujemy przy pomocy wkrętów od tyłu w miejscach specjalnie wzmocnionych. Przed przykręceniem wkrętów dokładnie odmierzamy długość jaką możemy wkręcić w sztachetę i nawiercamy ją wstępnie (w przypadku wkrętów samogwintujących możemy pominąć nawiercanie).

Tagi:

  • https://ogrodzenia-pcv com/sztachety-korner/