Ogrodzenia plastikowe

Ogrodzenia plastikowe

Ogrodzenia to nieodłączny element zabudowy posesji. Przed wyborem odpowiedniego ogrodzenia warto zastanowić się jak powinno ono wyglądać. Ogrodzenia mogą być panelowe, mogą być zbudowane ze sztachet ogrodzeniowych lub mogą być wykonane z siatki ogrodzeniowej. Oprócz kształtu ogrodzenia warto zastanowić się także nad materiałem z którego ma być wykonane ogrodzenie. Najczęściej oferowane są ogrodzenia drewniane, ogrodzenia metalowe oraz ogrodzenia plastikowe. Przyjrzyjmy się bliżej tym ostatnim czyli ogrodzeniom z plastiku.

Ogrodzenia plastikowe są wytwarzane z wysokopolimerycznego PCV dzięki czemu są bardzo trwałe. Zastosowanie plastiku spowodowało brak konieczności malowania czy konserwacji ogrodzenia PCV, co czyni ogrodzenia plastikowe tanimi w eksploatacji.

Oferta ogrodzeń z plastiku jest bardzo szeroka. Zawiera cztery systemy ogrodzeń oferujące szeroki asortyment elementów ogrodzeniowych niezbędnych do prawidłowego zamontowanie płotu. W ofercie są m. in. sztachety ogrodzeniowe, tralki na balustrady, gotowe przęsła ogrodzeniowe, siatki ogrodzeniowe. Systemy dostępnych ogrodzeń to:

-Ogrodzenia Everwood– są to deski z pełnego plastiku cięte z metra na dowolną długość. Ogrodzenia te doskonale nadają się nie tylko na ogrodzenia posesji ale także na meble ogrodowe czy tarasy. Paleta dostępnych profili oraz kolorów jest bardzo urozmaicona i dostosowana do różnych gustów.

Ogrodzenia Ecowood to drewnopodobne ogrodzenia polecane szczególnie na balustrady tarasów i balkonów. Świetnie nadają się też na balustrady schodów. Ogrodzenia te oferują szeroki wybór sztachet i tralek w czterech kolorach.

Ogrodzenia Exclusive oferują gotowe przęsła ogrodzeniowe zbudowane ze sztachet. Ogrodzenia Exclusive dostępne są w białym kolorze dzięki czemu posiadają bardzo tradycyjny wygląd, ale nie tracą przy tym na elegancji.

Ogrodzenia Korner sztachety ogrodzeniowe w kolorze ciemnego brązu, w wielu kształtach oraz długościach sztachet.

Tagi:

  • Ogrodzenia plastikowe Korner
  • grubosć sztachety w balustradzie
  • ogrodzenia drewniane niskie
  • ogrodzenia pcv
  • plastikowy płot
  • płot pcv biały
  • Płotek ogrodowy plastikowy
  • tanie ogrodzenia pcv koszty

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *