Obsługa informatyczna firm

Obsługa informatyczna firm

Obsługa informatyczna firm

Osbługa informatyczna firm czy jest konieczny zabezpieczenie informatyczne?
Osbługa informatyczna firm co skorzystam przy umowie na informatyczną obsługę małych firmśrednich firm.

Obsługa informatyczna firm (ITS) odpowiada na potrzeby klientów biznesowych za pomocą różnych usług. Rozwiązania te obejmują tworzenie kopii zapasowych danych i odzyskiwanie danych po awarii, szkolenie zespołów w zakresie rozpoznawania prób wyłudzania informacji oraz solidne protokoły bezpieczeństwa. Kluczem do sukcesu ITS jest traktowanie problemów w sposób holistyczny. Na przykład, traktowanie ataku ransomware jako pojedynczego incydentu otworzy firmę na dodatkowe zagrożenia.

Dział usług podstawowych UNO

Jednostka Core Services zapewnia obsługę informatyczną firm dla organizacji ONZ. Usługi obejmują wsparcie i standardy związane z komputerami, infrastrukturę dla aplikacji planowania zasobów przedsiębiorstwa i automatyzacji biura, dostęp do Internetu, udostępnianie plików, bezpieczeństwo danych aplikacji i serwerów, ochronę przed hakerami oraz ciągłość działania i odzyskiwanie danych po awarii. Dział ten zarządza również i utrzymuje strony internetowe dla UNOV i UNODC, jak również różne specjalistyczne strony internetowe.

SNR GITS

SNR GITS jest oddziałem Arrowpoint Corporation, który oferuje usługi IT dla firm. Jej wiedza techniczna i zarządcza obejmuje oprogramowanie, sprzęt, infrastrukturę i systemy. Firma wspiera zarówno Departament Obrony (DOD) jak i inne agencje rządowe. SNR GITS ma siedzibę w Ashburn, Virginia i zatrudnia około 16 pracowników.

Rozwiązania CMIT

CMIT Solutions jest firmą informatyczną, która specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu i wspieraniu systemów informatycznych. Firma współpracuje z producentami z Maryland i Departamentem Handlu Maryland, aby pomóc firmom spełnić wymagania DFARS i NIST 800-171. Klienci korzystają również z krajowej siły nabywczej firmy i usług 24/7.

Firma z siedzibą w Bel Air rozrosła się do dużej firmy informatycznej, która oferuje różnorodne usługi, od zarządzania bezpieczeństwem po zintegrowane usługi technologiczne. Usługi obejmują całodobowe monitorowanie i zabezpieczanie serwerów, profesjonalne wsparcie informatyczne oraz wsparcie help desk. Inne usługi obejmują cloud computing i zarządzane usługi druku.

Poznaj TEK

Explore TEK jest certyfikowanym przez SBA 8(a) małym przedsiębiorstwem, które oferuje swoim klientom usługi IT dla firm. Rozwiązania firmy wykorzystują jej zaawansowany zestaw umiejętności i głęboką wiedzę domenową, aby pomóc organizacjom w rozwoju aplikacji i testach integracyjnych. Usługi firmy obejmują spektrum IT i obejmują inżynierię systemów, DevSecOps, Data Science, cyberbezpieczeństwo, sztuczną inteligencję oraz doradztwo w zakresie zarządzania.

Dane adresowe:

AKTE Obsługa informatyczna firm – Outsourcing IT – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 380 784
Telefon: 784 898 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]